Zapytanie ofertowe nr 1. 2018

na zakup i dostawę łodzi motorowodnej wraz z wyposażeniem, w ramach projektu  pn. „Podniesienie konkurencyjności firmy CK “PRYMUS” poprzez wprowadzenie nowej usługi przewodnika wędkarskiego, szkoleń na sternika i wynajmu sprzętu oraz zakup niezbędnego wyposażenia i utworzenie dodatkowego stanowiska pracy”, realizowanego w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego PO „Rybactwo i Morze”

Zapytanie ofertowe nr. 1 (łódź motorowodna) – LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA

 

Zapytanie ofertowe nr 2. 2018

na zakup i dostawę skutera wodnego w ramach projektu  pn. „Podniesienie konkurencyjności firmy CK “PRYMUS” poprzez wprowadzenie nowej usługi przewodnika wędkarskiego, szkoleń na sternika i wynajmu sprzętu oraz zakup niezbędnego wyposażenia i utworzenie dodatkowego stanowiska pracy”, realizowanego w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego PO „Rybactwo i Morze”

Zapytanie ofertowe nr. 2 (skuter wodny)- LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA

 

Zapytanie ofertowe nr 3.2018

na zakup i dostawę laptop przenośny (wraz z oprogramowaniem i parametrami minimalnymi tj: procesor: core i5, 4 rdzeniowy, ilość RAM: 4GB, rozdzielczość 1920×1080) – szt. 12, w ramach projektu  pn. „Podniesienie konkurencyjności firmy CK “PRYMUS” poprzez wprowadzenie nowej usługi przewodnika wędkarskiego, szkoleń na sternika i wynajmu sprzętu oraz zakup niezbędnego wyposażenia i utworzenie dodatkowego stanowiska pracy”, realizowanego w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego PO „Rybactwo i Morze”

Zapytanie ofertowe nr. 3 (laptopy przenośne)- LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA

 

Zapytanie ofertowe nr 4.2018

na zakup i dostawę całorocznego namiotu (parametry minimalne: wymiary: 5 m x 8 m x 2,0 m ), w ramach projektu  pn. „Podniesienie konkurencyjności firmy CK “PRYMUS” poprzez wprowadzenie nowej usługi przewodnika wędkarskiego, szkoleń na sternika i wynajmu sprzętu oraz zakup niezbędnego wyposażenia i utworzenie dodatkowego stanowiska pracy”, realizowanego w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego PO „Rybactwo i Morze”

Zapytanie ofertowe nr. 4 (namiot całoroczny) – LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA